Regulamin serwisu AntySlub.pl

1. Panel „Twój pomysł” służy do przesyłania wszelkich propozycji zdjęć, obrazków, filmów, kawałów, historii itp. dotyczących wesel, ślubów, związków między kobietą a mężczyzną, przedstawione w formie żartobliwej.

2. Osoba, która wysyła materiały poprzez panel „Twój pomysł” oświadcza, że:

a. Posiada odpowiednie zgody i uprawnienia określone prawem, które pozwalają na publikację zdjęcia, filmu, tekstu itp. w serwisie,

b. Przesłane materiały nie naruszają w jakikolwiek sposób praw i wolności obywatelskich, a także godności osób trzecich o jest zgodne z obowiązującym prawem.

3. Materiały nie mogą zawierać jawnej treści reklamowej ani treści pornograficznych.

4. Przesłane propozycje przez panel „Twój pomysł” są sprawdzane przez redakcję serwisu AntySlub.pl i po akceptacji publikowane na łamach strony.

5. Redakcja (moderator) ma prawo do zmniejszenia/skompresowania materiałów użytkownika bez wcześniejszego informowania go o tym fakcie.

6. Redakcja (moderator) nie jest w jakikolwiek sposób ograniczony czasem w jakim musi zweryfikować materiał przesłany przez użytkownika do akceptacji.

7. Serwis AntySlub.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie zamieszczonego materiału.

8. Użytkownik ma prawo zgłosić naruszenie prywatności i bezprawnego użycia materiału zamieszczonego w serwisie AntySlub.pl, poprzez wysłanie wiadomości na adres redakcja@antyslub.pl z linkiem do zgłaszanego materiału oraz informacją na jakiej podstawie mamy go usunąć z serwisu AntySlub.pl.